Czech Savings Bank Reference

JDO system

(The reference letter has been provided in Czech language.)

ZMOK s.r.o.
Mgr. Roman Mackovčák
Nad Okrouhlíkem 2351/6
182 00 Praha 8 - LibeňV Praze, dne 30.6.2008


Vážený pane Mackovčáku,


dovolte mi, abych Vám i Vašim spolupracovníkům poděkoval za kvalitní spolupráci a konzultace na projektu Cognos Reporting Platform. Cílem projektu bylo vybudování nové platformy pro Business Intelligence v České Spořitelně a následná migrace části stávajících sestav.

Úkolem týmu firmy ZMOK bylo vytvořit provozní infrastrukturu a plně automatizovat správu uživatelů. V jeho kompetenci byla kompletní koordinace výstavby prostředí od objednávky až po podpis předávacích protokolů. Vzhledem k okolnostem probíhaly práce na projektu ve velmi náročných termínech. Díky vysoké odbornosti a mimořádnému nasazení konzultantů ZMOK se podařilo vystavět provozní infrastrukturu pro platformu Cognos včas a v rekordně krátkém čase.

Systém Cognos v České Spořitelně tvoří stovky sestav a tisíce uživatelů. Firma ZMOK dodala systém, který kombinuje data z několika vstupních aplikací a generuje výstupy pro Cognos Portal, Active Directory a Zdrojové systémy sestav. Během několika týdnů se tak týmu firmy ZMOK podařilo vyvinout systém pro automatickou správu uživatelů, jenž odstínil správce aplikace od dynamiky změn v této velké skupině lidí. Navíc automatizovaná správa zabezpečení snížila počet incidentů o 90%.

Při naší spolupráci prokázal tým firmy ZMOK proaktivní přístup a profesionalitu, díky čemuž se podařilo projekt Cognos úspěšně a v termínech uskutečnit. Jsem přesvědčen, že své zkušenosti, odbornost i potenciál s úspěchem uplatní i při řešení jiných, podobně složitých projektů.


S úctou


RNDr. Jiří Hanák
Ředitel projektu Cognos Reporting Platform
Česká Spořitelna a.s.


CEN 7542, oddělení řízení projektů
Antala Staška 1292/32
Česká Spořitelna a.s.Reference ve formátu PDF